П`ятниця, 29.03.2024, 10:50  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Все інше » Купівля фена-щітки в Львові
Купівля фена-щітки в Львові
KarinaДата: Середа, 12.04.2023, 13:26 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Я нещодавно зробила собі гарну стрижку яка потребує укладки. Хочу для цього купити фен-щітку, але не знаю яку краще обрати. Хто купував, порадьте хороший варіант, та інтернет-магазин у Львові, де такий фен можна купити.

Додано (12.04.2023, 13:47)
---------------------------------------------


Сообщение отредактировал Karina - Середа, 12.04.2023, 13:48
 
olesiaДата: Середа, 12.04.2023, 13:49 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз вибір таких фенів з щіткою не малий, і я собі купила, бо люблю експериментувати з зачіскою. Можу порадити магазин де купувала, там є з чого обирати та ціни дуже лояльні. Думаю ти без покупки не залишишся.
 
KarinaДата: Середа, 12.04.2023, 13:53 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
От і я хочу зі своєю зачіскою робити різні варіації. Мені цікаво який саме фен-щітка у тебе, і буду вдячна за посилання на інтернет-магазин де ти його купувала. Я вже детально там ознайомлюсь з асортиментом, та цінами.
 
olesiaДата: Середа, 12.04.2023, 14:17 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Особисто собі я купувала фен-щітку повітряний Remington AS7051 Volume & Curl https://allo.ua/ua/l-viv/fen-schetki/  в інтернет-магазині Алло. Даний фен мені порекомендувала мій перукар, а так як я їй довіряю, я прислухалась та не пожалкувала, річ крута.

В комплекті є 4 насадки, за допомогою яких можна робити об'єм, кучері та випрямляти волосся. Великий плюс, у щітки чудовий обдув, що дозволяє не тільки добре висушити волосся, але і створює гарний об'єм, який тримається тривалий час. 

Прикрепления: 2366304.jpg (23.5 Kb)
 
menigorekДата: Субота, 13.05.2023, 11:45 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
wink
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Все інше » Купівля фена-щітки в Львові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ