П`ятниця, 18.10.2024, 08:56  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Допоможіть з ідеями для відкриття власного кафе
HzBoyДата: Середа, 17.07.2024, 02:17 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Наразі планую відкрити своє власне кафе і шукаю ідеї та поради щодо дизайну інтер'єру. Хочу створити затишне місце, де люди могли б не лише насолоджуватися смачною їжею, а й приємно проводити час. Мене цікавлять сучасні тенденції у дизайні кафе, а також практичні поради щодо вибору кольорів, меблів і декоративних елементів. Чи можете ви поділитися своїм досвідом або рекомендувати ресурси, де можна знайти натхнення та професіоналів для реалізації проекту "під ключ"?
 
antp111Дата: Середа, 17.07.2024, 02:18 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Я рекомендую звернути увагу на сучасні тренди, такі як використання натуральних матеріалів, екологічний дизайн та мінімалізм. Ці стилі не лише виглядають стильно, але й створюють комфортну атмосферу для відвідувачів. Особливо варто приділити увагу освітленню, яке може значно вплинути на загальне враження від інтер'єру. Можу порадити професійні студії, які спеціалізуються на дизайні кафе "під ключ".
 
HzBoyДата: Середа, 17.07.2024, 02:19 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 52
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені також подобається ідея використання натуральних матеріалів і екологічного дизайну. Вважаю, що такий підхід додасть унікальності та затишку моєму закладу. Чи можете ви порекомендувати конкретні студії або дизайнерів, які мають досвід у реалізації подібних проектів? Хочу знайти фахівців, які розуміють моє бачення і зможуть втілити його у життя.
 
antp111Дата: Середа, 17.07.2024, 02:24 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Я знаю кілька студій, які могли б вам допомогти. Однією з найкращих є студія NSDgroup. Вони спеціалізуються на створенні дизайну кафе "під ключ" https://nsdgroup.com.ua/uk/dizajn-kafe/ і мають великий досвід у цій галузі. Їхні проекти відзначаються високою якістю та увагою до деталей, що дозволяє створювати неповторні інтер'єри. Там ви знайдете більше інформації про їхні роботи, а також зможете зв'язатися з ними для консультації та обговорення вашого проекту.
 
stasmalets23432Дата: Субота, 27.07.2024, 08:14 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
фівфів
 
stasmalets233Дата: Середа, 31.07.2024, 09:59 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
іфвіф іфв
 
kirshyk810Дата: Середа, 28.08.2024, 18:12 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Я хочу підказати сайт компанії "Future Cups" , де Ви можете паперові стакани для гарячих напоїв https://stakany.com.ua замовити для Вашого бізнесу. Вони в них в асортименті, можна замовити навіть із друком логотипу Вашої компанії, що ми й робимо для нашого кафе. Крім цього замовляємо в них кришечки, трубочки та інші аксесуари.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ