Вівторок, 28.05.2024, 19:52  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ручки переносу вогню
HzBoyДата: Неділя, 02.07.2023, 21:32 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Друзі, мене цікавлять ручки переносу вогню, де подивитися варіанти для себе? Я дивився у декількох магазинах у місті, але нічого підходящого на 100% не вдалося знайти, можливо у вас є щось на прикметі?
 
la2217596Дата: Понеділок, 03.07.2023, 16:30 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Offline
Від себе можу порадити інтернет-магазин Fonariki, собі саме тут купував ручку переносу вогню https://fonariki.com.ua/rukoiatky-peredni-dlia-zbroi/ вибір у них чудовий. Попередньо порівнював ціни у різних місцях, тут найвигідніша, підібрати варіант можна від 600 грн та вище. Обрати легко, тут відомі виробники, такі як FAB Defense, Magpul, я думаю, що не потребують роз'яснення для вас. Собі брав рукоятку передню Magpul M-LOK MVG, задоволений, доставку здійснили швидко.
 
kircenkotamaraДата: Понеділок, 03.07.2023, 18:29 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене рукоятка передня FAB Defense Gradus ODG на M-LOK, бачу тут теж продається за більш вигідною ціною, ніж мені вдалося купити, про цей магазин чула, але якось не знала, що тут такий асортимент чудовий.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ