Середа, 15.05.2024, 23:37  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Купівля квітів у Львові
Купівля квітів у Львові
misterbicipsДата: Неділя, 15.01.2023, 07:50 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! У моєї сестри завтра День народження, подарунок вже давно підготував, залишилось знайти красивий букет квітів. Порадьте мені красивий букет квітів, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити.
 
olesiaДата: Неділя, 15.01.2023, 07:53 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я теж маю звичку, коли йду до когось у гості, обов'язково дарую квіти. А купую їх в одному улюбленому квітковому магазині у Львові, де є з чого вибрати, та й доставка дуже швидка.
 
misterbicipsДата: Неділя, 15.01.2023, 07:55 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго ранку! А ось мені не доводилося купувати квіти у квітковому магазині, тому я не дуже в них орієнтуюсь. Підкажи, будь ласка, в якому саме інтернет-магазині у Львові ти купуєш квіти?
 
olesiaДата: Неділя, 15.01.2023, 08:02 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Цим магазином є інтернет-магазин https://kvitna.ua/ Квітна. Кожен букет квітів це дизайнерська робота, тому він виглядає дуже красиво, і подібний не знайдеш в інших квіткових магазинах.

Тобі можу порадити подрузі на подарунок розглянути Букет «Солодкі вишні», який складається з дуже акуратних кущових троянд. У магазині є онлайн вітрина за допомогою якої можна розглянути букет з усіх боків, особисто мені це завжди допомагає у виборі. Доставляють квіти протягом години після замовлення, і доставляють під двері будь-якого куточка Львова. Букети завжди в ідеальному стані, і виглядають точно так як зображені на фото в самому магазині. Ти там точно знайдеш те, що шукаєш, та плюс у самому магазині можуть допомогти у виборі. І є можливість замовити індивідуальний букет, який зберуть із тих квітів, що хочеш. У разі якщо букет буде коштувати від 2500 гривень, його доставлять безкоштовно, до самих дверей. 

$IMAGE1$
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Купівля квітів у Львові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ