Четвер, 18.04.2024, 12:50  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Заклади, заходи » Настольная лампа
Настольная лампа
vitalijvarcukДата: Неділя, 28.11.2021, 19:27 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Где купить такую, чтобы прямо крутая была
 
NataZlataДата: Понеділок, 29.11.2021, 07:48 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Посетите интернет магазин освещения Brille. Там вы точно сможете найти нормального качества детские настольные лампы https://www.brille.ua/osveshc....detskoy  . Я тут купила все освещение для своего дома и очень довольна тут уровнем цен и просто огромным ассортиментом. В этом интернет магазине можно купить все, что хочется для того, чтобы максимально круто сделать освещение в вашем доме. Да и тут можно всегда купить также и уличное освещение.

Сообщение отредактировал NataZlata - Понеділок, 29.11.2021, 07:48
 
anna10032000reservДата: Понеділок, 08.05.2023, 19:13 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Можливо, ви знаєте, де можна знайти допомогу у виборі ламп та світильників? Можливо, є якісь сайти або форуми, де можна знайти інформацію про таке обладнання?
 
yuliyakeda11081991Дата: Понеділок, 08.05.2023, 23:00 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Багато чого можна розказати на цю тему, але то буде дуже довго і нудно. Краще завітати на сайт, де є абсолютно все про лампи та світильники https://lamp.kiev.ua/uk/ котрі вас зацікавили. Це інформаційний портал, завдяки якому його читачі мають змогу цілодобово, за будь якої потреби, мати доступ до інформації про сучасні освітлювальні прилади, їхні характеристики, призначення. Не варто нехтувати рекомендаціями із статей, бо це може призвести до не дуже приємних наслідків.
 
wwwandegДата: Субота, 03.02.2024, 12:11 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
А де можна стельові світильники узяти?
 
fionadekkaДата: Субота, 03.02.2024, 12:18 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Можна ще подивитися світильники та люстри на сайті Дім Інтер'єрів. Ось https://dim-interior.com.ua/osvitlennya/stelovi-svitylnyky в них цілий розділ таких товарів.
Я цей магазин добре знаю, часто до них заходжу, щоб купити щось для своєї нової квартири. Я й меблі тут замовляю. Не все одразу, бо грошей на все не вистачає. А так, поступово оселю собі обладнаю стильно та сучасно.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Заклади, заходи » Настольная лампа
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ