П`ятниця, 03.05.2024, 05:48  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Все інше » Правильний догляд за волоссям
Правильний догляд за волоссям
AnastasiiaKrilovaДата: Вівторок, 03.10.2023, 06:59 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Дівчата, а яким повинен бути правильний догляд за волоссям у вашому розумінні?
 
igomak07Дата: Четвер, 05.10.2023, 06:34 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата AnastasiiaKrilova ()
Дівчата, а яким повинен бути правильний догляд за волоссям у вашому розумінні?
В мене дружина багато салонних процедур родить для того, щоб волосся було гарним та здоровим
 
leraleon00Дата: Четвер, 18.04.2024, 16:18 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Я зараз шукаю онлайн-магазини з хорошими продуктами для догляду за волоссям. Останнім часом моє волосся стало дуже слабким і безжиттєвим, і я думаю, що це через якість продуктів, які я використовувала. Можливо, хтось може порекомендувати місце, де можна купити дійсно якісні шампуні, бальзами та інші засоби для волосся? Мені потрібно, щоб там було широке різноманіття продуктів, оскільки я люблю експериментувати з різними брендами і типами продуктів. Хотілося б почути ваші думки та рекомендації.
 
lermontovlermikДата: Четвер, 18.04.2024, 16:28 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
З огляду на ваші потреби і зацікавлення в якісних продуктах для волосся, я б радив звернути увагу на інтернет-магазин TOTIS Hair. Цей магазин спеціалізується на продажу професійних засобів для стайлінгу та догляду за волоссям, включаючи широкий асортимент шампунів, кондиціонерів, масок та інших продуктів. Особливу увагу варто приділити їхній колекції лаків для волосся https://totis.hair/uk/catalog/laki-dlya-volos/ . Їхній лак для волосся забезпечує тривалу фіксацію волосся та зберігає його природний вигляд та відчуття на дотик. Крім того, вони пропонують продукти, які підходять для різних типів волосся, що допоможе вам вибрати найкращий варіант саме для вашого волосся. Також слід зазначити, що TOTIS Hair часто проводить акції та знижки, тому ви зможете купити продукти за вигідними цінами.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Все інше » Правильний догляд за волоссям
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ