Четвер, 02.05.2024, 14:36  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Где купить семена цветов?
Где купить семена цветов?
patgogolevaДата: Понеділок, 24.01.2022, 09:41 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу во дворе разбить клумбу. 
Можете мне подсказать, какие цветы лучше высаживать, где брать семена?
Не очень экзотические растения ищу, но и не ромашки с чернобрывцами.
 
KristinДата: Неділя, 11.06.2023, 04:54 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Я хочу вам посоветовать замечательный магазин семян https://semenashop.com.ua/ru/138-viola-ampelnaya/  Как раз там на днях я и покупала семена для рассады. Мне очень нравится этот магазин, и я уже не в первый раз туда обращаюсь. Ассортимент всегда отличного качества и рассада из цветов получается невероятной. Так что вам определенно стоит с магазином познакомится.
 
linalineva7Дата: Середа, 27.09.2023, 18:56 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Я совсем новичок в садоводстве и хочу узнать, как лучше всего покупать семена и саженцы для своего сада. Слышал, что есть разные варианты: местные рынки, интернет-магазины, а может быть, есть еще какие-то секреты выбора качественных растений? Что учитывать при выборе, чтобы не ошибиться?
 
valetka583Дата: Середа, 27.09.2023, 18:58 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Одним из лучших способов сегодняшних дней является покупка через интернет-магазины, такие как Аgro-market. Там ты сможешь найти большой выбор качественных растений и получить доставку прямо к двери. Если тебя интересует, например, лаванда, то на этом сайте есть отличные предложения. Ты можешь купить лаванду в горшке https://agro-market.net/catalog/cat/sazhentsy_lavandy/ , что упростит процесс посадки и ухода за ней. Кстати, лаванда очень полезна для сада и имеет приятный аромат.
 
mila-malinina-85Дата: Понеділок, 09.10.2023, 14:32 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
А я шукаю насіння газонної трави. Де таке краще купувати? Якому виробникові віддати перевагу?

Сообщение отредактировал mila-malinina-85 - Вівторок, 10.10.2023, 09:04
 
igomak07Дата: Вівторок, 10.10.2023, 09:07 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
А я шукаю насіння газонної трави. Де таке краще купувати? Якому виробникові віддати перевагу?

Якщо у вас досвіду в посіві газонної трави немає зовсім, то напевно краще починати з використання універсального насіння, я яким на практиці все просто виходить. При правильній підготовці ґрунту насіння точно прийметься і  за деякий час у вас буде гарний зелений газон. Не слід забувати про полив та елементарні вимоги щодо догляду. З марок вам можу порадити звернути увагу на насіння GreenHome, це є Німеччина. Замовити його можна через ось цей інтернет-магазин https://coira.com.ua/ .
 
TeflonДата: П`ятниця, 27.10.2023, 19:47 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Я на базарі купую
 
katemelnikova1301Дата: Понеділок, 05.02.2024, 15:27 | Сообщение # 8
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Ой може хтось може порадити де купити гномів садових
 
lermontovlermikДата: Четвер, 28.03.2024, 19:21 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
Вже давно маю ціль на своєму господарстві намір підвищити урожайність. Почув, що добрива можуть з цим допомогти, але ось де їх купити – велике питання. Місцеві магазини не завжди мають потрібний асортимент, а в інтернеті так багато варіантів, що очі розбігаються. Може, хтось може порадити місце, де є великий вибір та доступні ціни?
 
valetka583Дата: Четвер, 28.03.2024, 19:25 | Сообщение # 10
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну ні для кого не секрет, що мінеральні добрива, застосовані правильно, можуть суттєво покращити не лише урожайність, але й якість врожаю, збалансувавши живлення рослин. Я хотіла б порекомендувати вам сайт, де можна знайти широкий асортимент мінеральних добрив для різноманітних потреб вашого господарства. На цьому ресурсі ви зможете не тільки купити мінеральні добрива https://fazenda.net.ua/ua....breniya , але й отримати кваліфіковану консультацію щодо їх використання, забезпечивши оптимальне живлення для ваших рослин. Також, важливо враховувати тип вашого ґрунту та специфіку культур, які ви плануєте вирощувати, адже правильний вибір добрива гарантує максимальну ефективність від їх застосування.
 
vvvc360work2Дата: Субота, 06.04.2024, 14:36 | Сообщение # 11
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Треба переглянути
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Где купить семена цветов?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ