Четвер, 18.04.2024, 19:14  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » НАВЧАННЯ » Куди піти вчитися ? » Все для в'язання
Все для в'язання
natakagloДата: П`ятниця, 23.09.2022, 19:29 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Де можна купити хорошу пряжу для в'язання? Хотіла би дітям щось тепле вив'язати, так як вже дуже холодно, а купити теплі речі дуже дорого.
 
matveevalesinkaДата: П`ятниця, 23.09.2022, 20:44 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
В інетрнет-магазинах шукайте, а де ж ще , зараз більшість купує онлайн. Це набагто вигідніше і асортимент ширший значно.
 
syhizkajaДата: П`ятниця, 23.09.2022, 21:51 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Можна придбати в інтернет-магазині комплекти для в'язання https://vdala-pryazha.com/vyazannya-dlya-ditey/ я неодноразово купувала, дуже хороші кардигани вийшли і якість ниток хороша. Асортимент дуже широкий і швидка доставка, усім задоволена.
 
valetka583Дата: Четвер, 28.09.2023, 10:46 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Давно шукаю ідеальне місце для замовлення всього необхідного для наших творчих проектів. Знаєте, де краще всього замовити все для рукоділля? Мене цікавить надійний магазин з широким вибором товарів, конкурентними цінами та швидкою доставкою. Бажано, щоб вони мали все: від ниток та тканин до різних аксесуарів та інструментів для рукоділля.
 
lermontovlermikДата: Четвер, 28.09.2023, 10:51 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Offline
Я нещодавно відкрила для себе чудовий магазин рукоділля Carisma https://carisma.ua/ , і це було найкраще рішення. У їх асортименті ви знайдете все, про що мрієте для ваших творчих проектів. Цей магазин рукоділля пропонує широкий вибір ниток, тканин, бісеру, фурнітури, інструментів та багато інших товарів. Вони співпрацюють з провідними брендами і гарантують високу якість продукції. Важливо також відзначити доступні ціни, що робить покупки ще приємнішими. Крім того, в магазині Carisma працює дружня команда консультантів, які завжди готові надати професійну допомогу та порадити щодо вибору матеріалів.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » НАВЧАННЯ » Куди піти вчитися ? » Все для в'язання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ