Понеділок, 29.04.2024, 14:01  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » свежие новости
свежие новости
a_sovДата: Вівторок, 05.09.2023, 08:17 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Де краще шукати новини про Чернівці? Можливо, є якісь сайти новин, які ви можете порадити?

Сообщение отредактировал a_sov - Вівторок, 05.09.2023, 08:30
 
kirilzhilenko80Дата: Вівторок, 05.09.2023, 10:24 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, друзі! Щодо свіжих новин, можу порекомендувати портал https://delo.ua/tags/chernovcy/ Вони справді стежать за актуальними подіями та надають широке покриття різних тем. Мені особливо подобається їхній інформаційний розділ про політику та економіку. Я завжди можу бути в курсі останніх змін, і це важливо для ухвалення поінформованих рішень.
 
KristinДата: Понеділок, 11.03.2024, 18:55 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Ось дуже гарний інформаційний ресурс про ставка на пиво. Власник букмекерської компанії Favbet відкрив мережу пабів FavBeer. Чи є тут ризик? https://forbes.ua/company....3-16812 Нещодавня стаття, яка розповідає про партнерство між Vlasnik, гігантом букмекерської контори Favbet, та їхнім відкриттям у світі пива з серією пабів FavBeer, є інтригуючою. На перший погляд, злиття ставок на спорт і споживання пива виглядає як пара, створена на небесах, яка задовольняє інтереси як завзятих спортивних уболівальників, так і любителів пива. Однак під поверхнею криється значний ризик.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » свежие новости
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ