П`ятниця, 29.03.2024, 09:43  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Який можна купити новий смартфон у Львові?
Який можна купити новий смартфон у Львові?
akhamsaДата: Четвер, 11.05.2023, 20:56 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, хлопці! Я хочу придбати новий смартфон, але я не знаю, який вибрати. Може бути, ви можете порадити магазин у Львові, де я можу знайти широкий вибір смартфонів за хорошою ціною? Я шукаю щось сучасне, швидке та надійне, з хорошою камерою та достатньою кількістю пам'яті.
 
bitehДата: Четвер, 11.05.2023, 20:56 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Я рекомендую тобі зайти в магазини c електронікою. Вони мають величезний вибір смартфонів, включаючи найновіші моделі Samsung, Apple, Xiaomi та інших відомих брендів. Я сам нещодавно придбав Samsung Galaxy s21, і я задоволений своєю покупкою. Це дійсно швидкий і надійний смартфон, з прекрасною камерою і достатнім об'ємом пам'яті.
 
bolshechem_zhiznДата: Четвер, 11.05.2023, 20:56 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Нещодавно я купив собі Xiaomi Mi 11, і він працює чудово. Він має прекрасний дисплей і камеру, і досить швидкий процесор. Крім того, Xiaomi має власну оболонку MIUI, яка забезпечує простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 
cocacolaДата: Четвер, 11.05.2023, 20:57 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо ти шукаєш смартфон з кращим співвідношенням ціни і якості, то я рекомендую тобі купити у Львові Xiaomi Red Note 10 Pro https://allo.ua/ua/l-viv/products/mobile/klass-kommunikator_smartfon/ в інтернет магазині Алло. Це відмінний смартфон, який має всі функції, які ти шукаєш. Він оснащений потужним процесором Snapdragon 732g, 6 ГБ оперативної пам'яті, 64 ГБ внутрішньої пам'яті (розширюється через карту пам'яті) та 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1080 x 2400 пікселів.
Камера в цьому смартфоні також дуже хороша-64 Мп основна камера, 8 Мп ширококутна камера і 5 Мп макро-камера. Крім того, у цього смартфона є великий акумулятор на 5020 матч, який забезпечує довгий час роботи без підзарядки.
 
ivaotliva12Дата: Субота, 10.02.2024, 12:27 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Если нужен бюджетный вариант, то советую Nokia https://zhuk.ua/ru/mobilni-telefoni-nokia/ в интернет-магазине ЖЖУК – представлены разные варианты в каталоге. Выбрал модель 2660 Flip DS Pink – отличное соотношение цена-качество. Яркий экран, хорошая камера, батарея держит долго. Доставка быстрая, сервис отличный. Рекомендую.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Який можна купити новий смартфон у Львові?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ