Неділя, 28.04.2024, 06:08  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Індивідуальний проект будинку в Дніпрі
Індивідуальний проект будинку в Дніпрі
linalineva7Дата: Неділя, 15.10.2023, 21:09 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Мені потрібно замовити індивідуальний проект будинку в Дніпрі. Шукаю надійну компанію, яка має великий досвід у цій справі. Може хтось порадить, куди краще звернутися?
 
lermontovlermikДата: Неділя, 15.10.2023, 21:10 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
Згадала, коли ми шукали проект для нашого будинку. Зверніть увагу на архітектурні відмінності різних компаній. Важливо вибрати ту, яка відповідає вашому стилю і бажанням. Нехай це буде справжній шедевр!
 
valetka583Дата: Неділя, 15.10.2023, 21:11 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Моєму другові недавно робили індивідуальний проект. Він задоволений результатом і каже, що це професійні фахівці з великим досвідом. Звіряйте пропозиції, але ця компанія варта уваги, але в них велика черга на цю послугу.
 
kykanaslivaДата: Неділя, 15.10.2023, 21:13 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Компанія Dewpoint має вражаючий портфель робіт і пропонує індивідуальне проектування будинків https://dewpoint.com.ua/uk....ewpoint , що відповідає вашим потребам і бажанням. Вони враховують всі технічні, архітектурні та енергоефективні аспекти. Додатковий бонус - вони використовують інноваційні технології. Переконайтеся, власноруч, просто перегляньте варіанти на сайті, думаю, що там точно будуть пропозиції, які вас зацікавлять. Мені здається, це найкращий вибір для вашого індивідуального проекту.
 
eviktor463Дата: Середа, 01.11.2023, 12:40 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Індивідуальний проект будинку в Дніпрі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ