Неділя, 28.04.2024, 06:08  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Ищу автошколу с лучшими услугами обучения вождению
Ищу автошколу с лучшими услугами обучения вождению
dmitrijkuvsinov81Дата: Понеділок, 10.07.2023, 15:14 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 63
Репутация: 0
Статус: Offline
Здравствуйте, уважаемые форумчане!Я ищу автошколу, которая предлагает лучшие услуги обучения вождению и находится в моем районе. Мне важно найти автошколу, где можно получить качественное обучение вождению, не тратя много времени на дорогу до места занятий. Если у вас есть рекомендации или информация о автошколах в моем районе, пожалуйста, поделитесь своими знаниями и опытом. Буду благодарен за любую полезную информацию!
Спасибо!
 
kevinleebro99Дата: Вівторок, 11.07.2023, 15:23 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Автошкола Taurus-School, расположенная на Позняках, оказалась для меня идеальным местом для обучения вождению. Их команда инструкторов проявила высокий уровень профессионализма и опыта. Уроки вождения в автошколе на Позняках были структурированными, информативными и интересными. Я получил ценные знания о дорожных правилах, технике вождения и безопасности на дороге. Инструкторы были терпеливыми и внимательными, всегда готовыми ответить на мои вопросы и объяснить сложные моменты. Расположение автошколы на Позняках также было удобным для меня, что сэкономило время и упростило доступ к урокам вождения. Рекомендую https://taurus-school.kiev.ua/branches/poznyaki на Позняках всем мужчинам, кто хочет получить высококачественное обучение вождению.
 
rittiukiaДата: Субота, 20.01.2024, 19:02 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
О дуже корисна тема! Я саме шукаю надійну автошколу в Одесі.
 
makarickckckДата: Субота, 20.01.2024, 19:10 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата rittiukia ()
О дуже корисна тема! Я саме шукаю надійну автошколу в Одесі.


Я проходив навчання в автошколі Pegas https://pegas.od.ua/uk/ В Одесі вона дуже популярна, і не дарма! Там реально професіональний підхід до навчання. Я вражений тим, наскільки уважно та дбайливо ставляться до кожного студента.  Ми мали можливість використовувати симулятори, що дозволило нам відчути реальні ситуації на дорозі та вдосконалити навички безпеки. Інструктори, з якими мені довелося працювати, професіонали своєї справи. Вони чудово викладають, пояснюють складні моменти та завжди готові допомогти. Після успішного завершення навчання я впевнено вийшов на дорогу, знаючи, що отримав не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для безпечного водіння. Я рекомендую цю автошколу всім, хто шукає надійне місце для отримання водійських прав та відмінного досвіду навчання на дорозі!
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Ищу автошколу с лучшими услугами обучения вождению
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ