П`ятниця, 29.03.2024, 12:29  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Поставити коронку на передній зуб у Львові
Поставити коронку на передній зуб у Львові
HzBoyДата: Середа, 05.04.2023, 18:41 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене є проблема із зубом. Та ще з переднім. Я ось не знаю, ставити на нього коронку чи не варто. Все ж таки передній зуб, не хочу, щоб при посмішці було видно, що це не рідний зуб. Порадьте, що робити?
 
fornodguestДата: Середа, 05.04.2023, 18:44 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
С такими питання треба на на форум звертатися, а до лікаря стоматолога. Якщо скаже, що треба коронку ставити, значить треба слухати. Передні зуби особливо треба берегти, бо це не тільки здоров'я, але й естетика.
 
HellibamaДата: Середа, 05.04.2023, 18:46 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Дивлячись що з вашим зубом. Якщо зуб вже сто разів лікований, або, наприклад, на штіфті, то коронку треба обов'язково ставити. А коронка повинна бути гарно зроблена, то що вона завжди видна.
 
antp111Дата: Середа, 05.04.2023, 18:52 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо зуб дуже проблемний, багато разів його лікували, або дуже ненадійний та може зламатися, то, звичайно, краще "одягти" на такий зуб коронку. Але звертатися треба тільки до хороших спеціалістів. Тому що, самі розумієте, це ж передній зуб. Мені у Львові коронку на передні зуби https://sopranodental.com/service....ni-zubi  робили у клініці Soprano Хочу сказати, що зробити дуже майстерно. Й колір підібрали, й коронка сидить дуже гарно - не на десну не давить, не їжа під неї не забивається. Одним словом, лікарі - майстри свої справи.

Прикрепления: 4128878.jpg (12.2 Kb)
 
ivankazhuk6Дата: Субота, 24.02.2024, 18:09 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Чесно, боюся навіть дивитися, скільки та коронка буде коштувати у Львові
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » Все інше » Поставити коронку на передній зуб у Львові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ