Четвер, 28.03.2024, 11:32  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ОГОЛОШЕННЯ. ОБЯВИ » Комерційні » Уборка офиса
Уборка офиса
linklinkerlinksДата: Неділя, 28.11.2021, 21:44 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Кто занимается из клининговых компаний уборкой офисов?
 
mirinavitkovskaaДата: Понеділок, 29.11.2021, 21:55 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Обратитесь в компанию Уборка24, часто к ним обращаемся. Проводят отличный клининг офисов https://uborka24.com.ua/uborka-kommercheskih-pomeshhenij/uborka-ofisov делается всегда все вовремя, особенно востребованы у нас, когда нужно подготовить кабинеты к совещанию или пресс-конференциям.
 
igomak07Дата: П`ятниця, 23.06.2023, 06:46 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Сейчас для многих эти вопросы стали очень актуальными
 
kilivivinДата: Субота, 23.09.2023, 20:38 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Мене цікавить, де краще всього шукати професійну клінінгову компанію для прибирання вдома. Маю велику кількість завдань і хочу бути впевненим, що виберу найкращого партнера для чистоти у своєму будинку. Можливо, ви маєте якісь поради або рекомендації, як шукати таку компанію?
 
valetka583Дата: Субота, 23.09.2023, 20:51 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Я розумію ваше бажання знайти найкращу клінінгову компанію для вашого будинку. І ось порада: краще обрати клінінгову компанію Besporyadka https://besporyadka.net/ . Їхні послуги вражають якістю та надійністю. На їхньому веб-сайті ви знайдете великий вибір послуг і можливість швидко замовити прибирання. Besporyadka має великий досвід у сфері клінінгу, і їхні спеціалісти завжди виконують роботу на вищому рівні. Вони враховують всі ваші побажання та потреби, гарантуючи бездоганну якість послуг.
 
marinafilinaaДата: Вівторок, 06.02.2024, 16:26 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Если мне требуется уборка квартиры https://clean-time.com.ua/uborka-kvartir-v-odesse или офиса , то я всегда обращаюсь только в клининговую компанию Clean Time . Я доверяю им, они отлично справляются со своей работой. Клининг на высоте у них, могут отчистить любое помещение и все сделают бережно. Мебель будет в порядке , об этом можете не переживать. И при том используют только безопасные моющие средства , можете спокойно к ним обращаться даже если у вас есть маленькие дети.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ОГОЛОШЕННЯ. ОБЯВИ » Комерційні » Уборка офиса
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ