Вівторок, 16.04.2024, 16:35  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Хоббі » Рыбалка с лодки
Рыбалка с лодки
rittiukiaДата: П`ятниця, 10.09.2021, 14:20 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Посоветуйте, какую лодку для рыбалки лучше купить?
 
makarickckckДата: Середа, 15.09.2021, 13:41 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Я себе купил надувную 2-местную ПВХ лодку Kolibri" https://lodka5.com.ua/naduvnie-lodki/kolibri-2/ Вот ссылка на интернет магазин "Лодка5", там самые выгодные цены в Украине. Вы можете тоже варианты Колибри рассмотреть, бренд очень хороший. На сайте еще очень много моделей от других производителей, каждый из них производит качественную продукцию. Так что тут уже вам решать что взять, если будет сложно определиться - обратитесь их специалистам, они точно помогут. 
Прикрепления: 8464186.jpg (48.6 Kb)
 
egorovДата: Понеділок, 20.06.2022, 11:10 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Круто!
 
la2217596Дата: Субота, 02.09.2023, 20:36 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Нещодавно я вирішив поновити свої риболовні приладдя. Приєднався до порад друзів і замовив гачки у "Дніпро-Свінець". І, знаєте, я вражений! Якість на висоті, риба не сповзає, а ціна більш ніж прийнятна. Тепер я знаю, де завжди купувати якісні гачки для риболовлі https://svinets.dp.ua/ua/krjuchki раджу і вам тут ознайомитися з асортиментом, впевнений, що без проблем зможете підібрати саме те, що треба.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ДОЗВІЛЛЯ » Хоббі » Рыбалка с лодки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ