Середа, 01.05.2024, 18:50  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Дрібний бізнес - особисте господарство » Замовити торгове обладнання для магазину
Замовити торгове обладнання для магазину
mila-malinina-85Дата: Середа, 20.12.2023, 11:59 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Колеги, мені для невеличкого продуктового магазину в селі треба замовити дещо з торгового обладнання (принтер чеків та етикеток). Де мені це краще зробити?
 
AnastasiiaKrilovaДата: Четвер, 21.12.2023, 11:51 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Колеги, мені для невеличкого продуктового магазину в селі треба замовити дещо з торгового обладнання (принтер чеків та етикеток). Де мені це краще зробити?
Напевно що в інтернеті варто дивитись варіанти....
 
igomak07Дата: П`ятниця, 22.12.2023, 12:30 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Колеги, мені для невеличкого продуктового магазину в селі треба замовити дещо з торгового обладнання (принтер чеків та етикеток). Де мені це краще зробити?
Вам правильно все вище написали! Якісне торгове обладнання варто купувати на перевірених ресурсах, де вам зможуть гарантувати не лише якість самого обладнання, але й можливість технічного обслуговування та ремонту в майбутньому. Такою компанією точно є РІББОН ЮА https://shop.ribbon.ua/about . Свої послуги вона надає професійно, тому ви точно будете задоволені!
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Дрібний бізнес - особисте господарство » Замовити торгове обладнання для магазину
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ