Вівторок, 30.04.2024, 09:27  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Баня
Баня
MedvedДата: Середа, 17.04.2024, 18:25 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу цього літа побудувати біля свого будинку баню. Маю гарне місце. Але ще ніяких матеріалів не купував. І навіть проекту немає. Підкажіть, де можна подивитися варіанти готових бань та яку вибрати, щоб поставити її було дуже швидко?
 
ЛинаДата: Середа, 17.04.2024, 18:34 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Я живу сама, тому будувати для мене баню ніхто не буде. А найняти бригаду я не хотіла, оскільки вони точно на чомусь обдурять недосвідчену жінку. Так що я замовила тут модульну баню https://moduldom.com.ua/uk/modulnye-bani-sauny/ . Менеджери допомогли мені обрати розміри бані, створити проект. Моє замовлення доставили за кілька тижнів. За цей час брат зробив заливку під баню та провів комунікації. Цієї зими ми всі ходили у власну баню, вона дуже подобається моїм друзям та родичам.
 
MedvedДата: Середа, 17.04.2024, 18:39 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Такого варіанту я навіть не розглядав, тому що навіть не знав, що є такі бані. Але по суті, то так дуже класно, замовив і тобі привезли готову баню. І не буде ніякого будівництва, будівельного сміття, клопотів.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ГОСПОДАРКА » Все інше » Баня
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ