Понеділок, 29.04.2024, 00:17  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » НАВЧАННЯ » Все інше » Детские игрушки
Детские игрушки
fionadekkaДата: Середа, 25.10.2023, 16:32 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу выбрать своим детям хорошие игрушки новые.Что сейчас в моде? Какие игрушки и где вы покупаете своим деткам?
 
patgogolevaДата: Середа, 25.10.2023, 16:35 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Привет!
Сколько лет деткам вашим и чем они увлекаются обычно?
Мой стрший сын - фанат Лего, уже много лет для него лучший подарок - это новый набор этого конструктора.
А вот младшему больше нравится игрушечное оружие, смотрите, вот на сайте Трендтой https://trendtoy.com.ua/igrushk....lety-ru
можно найти прикольные игрушки такого типа. Дальше уже смотрите сами по своим малышам.
 
inarozhkova1989Дата: Неділя, 24.12.2023, 14:41 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Дорогі друзі, а підкиньте пару ідей що можна подарувати племіннику 8 років на вечерю, щоб йому це сподобалося та й мені коштувало не дуже дорого.
 
mashunya_2019Дата: Неділя, 24.12.2023, 15:47 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Насамперед потрібно виходити з того чим дитина захоплюється. Хоча можна і подарувати йому те, чого він точно від вас не чекає. Хорошим подарунком для такого віку й на святий вечір буде Лего, це точно. Лего завжди було популярним, навіть у наше дитинство, тільки у нас не було пластику, грали дерев'яним пам'ятаєте?! А зараз класне все, якісне, яскраве та сучвсне. Мені подобається купляти всі іграшки в магазині Антошка та ось нещодавно купила чергове нове Lego в Одесі https://antoshka.ua/ua/igrushki/lego/f/warehouse/32.html великого трансформера, не знаю наскільки деталей, але дитину не видно і не чути) складає! не чути) складає!
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » НАВЧАННЯ » Все інше » Детские игрушки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ