Четвер, 02.05.2024, 05:48  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » ПРОФІЛАКТИКА » Консультація дитячого лора в Києві
Консультація дитячого лора в Києві
valetka583Дата: П`ятниця, 29.03.2024, 12:07 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Не знаю, до кого звернутися. Мій маленький племніник скаржиться на біль у вухах уже кілька днів. Спочатку думали, що пройде, але ні. Хтось може порадити хорошого спеціаліста? Шукаємо лікаря, якому можна довіряти, хто має досвід роботи з дітьми та може зробити обстеження без стресу для малечі. Хотілось би, аби лікар знаходився у місті або мав зручний графік прийому, щоб можна було підігнати після дитячого садочка чи на вихідних. Дуже переймаюсь і хочу знайти найкращого фахівця для своєї дитини.
 
lermontovlermikДата: П`ятниця, 29.03.2024, 12:08 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
Розумію ваші переживання як лікар і як батько. Знаходження компетентного фахівця у сфері дитячої оториноларингології є дуже важливим для забезпечення якісного лікування та діагностики у вашої дитини. Бажаючи вам і вашій родині найкращого, я рекомендував би вам звернутися до Дитячого медичного центру "ДИТИНА" https://www.dytyna.com.ua/ua/group/lor-otorinolaringolog , який є одним з провідних у цій галузі. На їхньому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про консультацію дитячого лора. Центр славиться своїм висококваліфікованим персоналом, який має великий досвід роботи саме з дитячою аудиторією. Вони використовують сучасні методи діагностики та лікування, що є ключовим для ефективного вирішення проблем зі здоров'ям у дітей. Також центр зручно розташований і має гнучкий графік прийому, що дозволяє відвідати лікаря в найбільш підходящий для вас час.
 
MedvedДата: Середа, 17.04.2024, 18:18 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Так у вашого племінника є батьки, які мають дбати про його здоров'я.
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » ПРОФІЛАКТИКА » Консультація дитячого лора в Києві
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ