Субота, 20.04.2024, 06:02  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » ПРОФІЛАКТИКА » Чим небезпечний білий рис?
Чим небезпечний білий рис?
AДМДата: Середа, 28.03.2012, 10:34 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 190
Репутация: 0
Статус: Offline
Чим небезпечний білий рис?

У людей, які регулярно їдять білий рис, значно підвищується ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.

Учені з Гарвардської школи громадського здоров`я вивчили результати чотирьох досліджень, проведених в Сполучених Штатах, Австралії, Китаї і Японії. В цілому, в них взяли участь більш як 350 000 осіб у віці від 4 до 22 років. Жодному з них на момент початку досліджень не був поставлений діагноз «діабет».

В результаті опрацювання статистики був виявлений сильний зв`язок між вживанням білого рису і цукровим діабетом 2 типу, причому, на першому місці по захворюваності опинилися жінки. На основі одержаних даних учені з Гарварду зробили наступний прогноз: кожна порція білого рису (приблизно 158 г) збільшує ризик розвитку діабету на 10%!

В порівнянні з коричневим рисом, в білих сортах міститься менше поживних речовин, таких як клітковина, магній і вітаміни. При цьому білий рис, що сильно впливає також і на глікемічний індекс, – основна культура, яка споживається у всьому світі.

«Отримані результати дуже важливі, - коментує дієтолог Карен Конгро, експерт Hospital Center в Нью-Йорку. - Цей простий вуглевод некорисний, він сильно впливає на показники глікемічного індексу, провокуючи різке підвищення цукру в крові, навіть у тих людей, які не страждають від діабету».
 
dp120886lvpДата: Понеділок, 06.02.2017, 18:07 | Сообщение # 2
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
http://seloiludy.at.ua/forum/
 
FuryДата: Понеділок, 19.03.2018, 19:19 | Сообщение # 3
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
выдумки
 
МурзикДата: Середа, 28.03.2018, 12:33 | Сообщение # 4
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
согласен
 
ProAvramДата: Четвер, 28.07.2022, 18:03 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
smile
 
whitewalter1234567Дата: П`ятниця, 21.10.2022, 13:58 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
не знал никогда
 
ivankazhuk6Дата: Субота, 24.02.2024, 17:52 | Сообщение # 7
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Навіть якщо він небезпечний, все одно буду їсти, бо дуже полюбляю суші та роли  biggrin
 
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » ПРОФІЛАКТИКА » Чим небезпечний білий рис?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ