Чим небезпечний білий рис? - СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 09.12.2016, 10:36  Велика Вільшаниця  Бортків  Скнилів  Мала Вільшанка  Андріївка  Скварява  Красне  Куткір  Глиняни  Задвір'я 
Село і люди. Добровільне об'єднання територіальних громад
        ЧАТ Сайт
Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гість · Група "Гости"Вітаю Вас, Гість · RSS
ПОВІДОМИТИ ДРУЗЯМ  про  Сільський форум  СЕЛО і ЛЮДИ    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » ПРОФІЛАКТИКА » Чим небезпечний білий рис?
Чим небезпечний білий рис?
AДМДата: Середа, 28.03.2012, 10:34 | Сообщение # 1
Полковник
Статус: Offline
Чим небезпечний білий рис?

У людей, які регулярно їдять білий рис, значно підвищується ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.

Учені з Гарвардської школи громадського здоров`я вивчили результати чотирьох досліджень, проведених в Сполучених Штатах, Австралії, Китаї і Японії. В цілому, в них взяли участь більш як 350 000 осіб у віці від 4 до 22 років. Жодному з них на момент початку досліджень не був поставлений діагноз «діабет».

В результаті опрацювання статистики був виявлений сильний зв`язок між вживанням білого рису і цукровим діабетом 2 типу, причому, на першому місці по захворюваності опинилися жінки. На основі одержаних даних учені з Гарварду зробили наступний прогноз: кожна порція білого рису (приблизно 158 г) збільшує ризик розвитку діабету на 10%!

В порівнянні з коричневим рисом, в білих сортах міститься менше поживних речовин, таких як клітковина, магній і вітаміни. При цьому білий рис, що сильно впливає також і на глікемічний індекс, – основна культура, яка споживається у всьому світі.

«Отримані результати дуже важливі, - коментує дієтолог Карен Конгро, експерт Hospital Center в Нью-Йорку. - Цей простий вуглевод некорисний, він сильно впливає на показники глікемічного індексу, провокуючи різке підвищення цукру в крові, навіть у тих людей, які не страждають від діабету».

СІЛЬСЬКИЙ ФОРУМ » ЗДОРОВЯ » ПРОФІЛАКТИКА » Чим небезпечний білий рис?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

ОПУБЛІКУВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ